Форум ОНУ

Гость


Автор Тема: Додатки до дипломів англійською.  (Прочитано 5682 раз)

mazurok

  • Гость
Re: Додатки до дипломів англійською.
« Ответ #2 : 04 Октябрь 2011, 07:56:37 »
Згідно з розпорядженням МОН з минулого року вже впроваджується видача додатків до дипломів з перекладом на англійську мову. У цьому році це повинно бути для усіх спеціальностей. Але, нажаль, це не позбавить Вас усіх турбот при продовженні навчання та працевлаштуванні за кордоном. Досить часто вимагають анотацій навчальних курсів, рекомендацій викладачів, таке інше.
В усякому разі випускники минулого року, що отримали додатки до дипломів "європейського зразка" кажуть, що проблем від цього не поменшало.

Newton

  • Гость
Додатки до дипломів англійською.
« Ответ #1 : 20 Сентябрь 2011, 11:28:59 »
Добрий день.
У мене є побажання до керівництва, задля розширення співпраці і упізнаваності нашого університету в світі. А найбільше для зручності студентів та випускників, які бажають навчатися, практикуватися або працювати за кордоном.

Чи не могли б ви організувати, навіть за окрему платню, можливість замовляти витяги або копії додатків до дипломів англійською мовою? З обов"язковою можливістю надсилати ці переклади до інститутів за кордоном від ім"я ОНУ.

За кордоном, якщо організації вимагають надати їм оцінки з університету, вони хочуть, щоб ці оцінки були надіслані у листі прямо з університета, де людина отримала свого диплома.
Зараз нам приходиться виправдовуватися перед закордонними колегами за ті додатки до дипломів які в нас є на руках, переконувати їх, що не всі університети надають такий сервіс, і що в нас просто не має ніякої можливості отримати офіційну копію оцінок з рідного університету.

Буду вдячний за будь-які коментарі та відповіді.