Форум ОНУ

Гость


Автор Тема: «Освіта Країною» – навчання по-європейськи  (Прочитано 1924 раз)

Darina

  • Гость
Фонд Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» підбиває підсумки пілотного проекту «Освіта Країною». Цією програмою вперше в Україні апробовано одну із засад Болонської Декларації – академічну мобільність студентів. Організатори переконані, що у близькому майбутньому вона стане звичним явищем для системи вищої освіти нашої держави.

Метою проекту «Освіта Країною» є впровадження кращих європейських практик академічної мобільності, адаптація їх до українських потреб та реалій, що дозволятиме студентам, навчаючись у alma-mater, вільно їхати на певний період у інший ВНЗ країни. Цьогоріч було визначено імена 30-ти переможців проекту «Освіта Країною», які отримали грант Фонду на два місяці навчання в університетах Києва, Донецька, Харкова, Львова, Чернівців та Одеси.

В процесі реалізації проекту «Освіта Країною» вдалося відмоніторити проблеми, які сьогодні стають на заваді впровадженню студентської мобільності в нашій країні: прогалини у нормативно-правовій базі, неузгодженість навчальних програм, різні системи оцінювання знань тощо. [cenzored]із зібраних матеріалів допоможе розробити ефективний механізм мобільності студентства.

Детальніше про Проект на сайті: http://www.peopleofthefuture.org.ua
Відео з Проекту:http://peopleofthefuture.org.ua/index.php/ukr/view-video/video_osvita2/#pv