Форум ОНУ

Раздел официальных вопросов => Поступление в наш университет => Тема начата: Стасик Чернышов от 29 Январь 2010, 18:37:45

Название: Поступление
Отправлено: Стасик Чернышов от 29 Январь 2010, 18:37:45
Здравствуйте.Я бы хотел поступить в ОНУ Мечникова на економический факультет .Заочно.что для этого нужно?
Название: Re: Поступление
Отправлено: webmaster от 10 Февраль 2010, 12:33:11
http://onu.edu.ua/?type=ua&action=rules_enter_com
Название: Re: Поступление
Отправлено: @nita от 11 Февраль 2010, 15:06:21
День добрий. Підкажіть, які умови вступу на філологічний факультет (кафедра) журналістики. Мене цікавить заочне відділення. Я вже маю диплом спеціаліста (філологічний факультет Кам'янець-Подільського національного університету (2002 рік). Із 1999-го року працюю у регіональних ЗМІ. Потрібно вступати на перший курс, чи, можливо, відразу на третій? Які іспити необхідно складати і яка вартість навчання за рік?
 Наперед дякую за допомогу  та  відповіді.
Название: Re: Поступление
Отправлено: webmaster от 12 Февраль 2010, 10:25:10
Вартість навчання буде наведено у лютому 2010 року після офіційного оголошення коефіцієнту інфляції за 2009 рік.
Положення про порядок зарахування на старші курси Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова у зв’язку з поновленнями та переведеннями
 (http://onu.edu.ua/?type=ua&action=enter_com_polojzarah)

http://onu.edu.ua/?type=ua&action=enter_com_dodatok
Название: Re: Поступление
Отправлено: @nita от 12 Февраль 2010, 17:56:40
 Препрошую, але чи не можна більш детально дізнатися на вашому форумі про умови вступу? Адже форум саме для того і створений, чи не так? У наведеному вами посиланні немає жодної інформації з приводу деяких запитань, котрі були мною поставлені.  То ж чи не могли б ви більш  розгоруто дати відповідь на мої запитання, якщо, звісно, ви володієте такою інформацією.
Отже, чи відрізняються умови вступу на заочне відділення філологічного факультету (кафедра журналістики) випускника вузу від  умов вступу абітурієнта, котрий щойно закінчив школу, гімназію чи ліцей? Потрібно вступати на перший курс, чи, можливо, відразу на третій, оскільки диплом спеціаліста-філолога, здобутий у вузі IV рівня акредитації, уже є? Які іспити необхідно складати і в якій формі відбувається творчий конкурс?  
 Наперед дякую за  вашу допомогу  та змістовні відповіді.
Название: Re: Поступление
Отправлено: @nita от 12 Февраль 2010, 18:06:16
  І ще, шановний адміністраторе, ви скинули посилання, інформація на якому стосується тих, хто  надумав продовжити здобуття незакінченої раніше вищої освіти, або тих, хто з якихось причин, навчаючись у  іншому вузі, вирішив, що продовження навчання саме у вас дасть кращий результат. Мені б хотілося отримати вичерпну інформацію саме стосовно мого випадку. Якщо ви зможете мені в цьому допомогти - буду вдячна.:)
Название: Re: Поступление
Отправлено: webmaster от 12 Февраль 2010, 20:12:23
vstup@onu.edu.ua
Название: Re: Поступление
Отправлено: Stas от 15 Февраль 2010, 23:23:06
    Здравствуйте подскажите какие документы мне нужно подать для поступления на ЭПФ,и на какой основе поступление?Какие существуют формы обучения(дневная,заочная)какая основа обучения (госбюджет,контракт) если контракт то какая сумма?Какой проходной балл для поступления на магистра?Я выпускник-бакалавр Одесского юридического института ХНУВД направление подготовки "Право".
Название: Re: Поступление
Отправлено: kseniya от 16 Февраль 2010, 13:41:22
Добрый день!Я бы хотела как можно больше узнать,как поступить на Кафедру микробиологии и вирусологии!(заочная форма обучения)
Закончила ООБМУ факультет "МПС" Имею диплом специалиста! ???
Название: Re: Поступление
Отправлено: Garry от 22 Февраль 2010, 22:39:36
Доброго дня!
Мене цікавить вступ до Вашого коледжу підприємництва та соціальної роботи (на базі 9 класів). В інформації на сайті зазначено, що навчання на 1-у курсі коледжу проходить паралельно з навчанням в 10-11 класах загальноосвітньої школи. Не могли б Ви більш докладно пояснити, яку саме форму носить таке навчання і як воно може бути реалізоване мною, якщо я живу в Вінниці?
Заздалегідь вдячний за відповідь!
Название: Re: Поступление
Отправлено: Garry от 04 Март 2010, 01:19:01
Цікаво, цей топік хтось взагалі читає? Чи ігнорувати запитання абітурієнтів в ОНУ норма життя? ???
Название: Re: Поступление
Отправлено: Ницук Ю.А. от 04 Март 2010, 18:09:09
Шановний, якщо Ви складете вступні випробування, то навчаючись в коледжі (в Одесі) ви отримаєте і загальну середню освіту. З Правилами прийому на обрану Вами спеціальність можна ознайомитись на нашому сайті
Название: Re: Поступление
Отправлено: Dorofiya от 29 Июнь 2010, 12:29:22
так и не стало понятно, что с журналистикой. Поясните пожалуйста есть ли заочная форма обучения для магистров, когда начинается там прием документов? сколько стоит обучение, есть ли бюджетные места, какие вступительные экзамены и когда они будут. И еще вопрос - я живу в другом городе, могу ли прислать документы по почте??
Название: Re: Поступление
Отправлено: Ницук Ю.А. от 05 Июль 2010, 15:55:27
Уважаемая Dorofiya! Согласно правилам приема, Вам необходимо собственноручно написать заявление, и лично предоставить документы - паспорт, диплом бакалавра и додаток к нему, а также медицинскую справку форма 086-о. Прием документов с 15 по 22 июля.
Название: Re: Поступление
Отправлено: Татьяна от 12 Июль 2010, 11:42:34
Здравствуйте!  Скажите пожалуйста, какой проходной бал был в прошлом году на специальность "економическая теория" и  "финансы". Сколько бюджетных мест по этим специальностям в этом году? Предоставляется ли иногородним общежитие и какие условия проживания? Заранее благодарю за ответы.